2012. szeptember 10., hétfő
somewhere at the happiness
boldogvagyok. huh elég régen írtam már ide. Gondolom, mivel mindenkinek megvannak a maga boldog pillanatai, melyben elmerűlve már nem érzi "szükségét" kiadni a negativitását vagy tevékenységeinek kusza hálózatát. Talán így van. Talán csak nem jutottam ide. De a lényeg, hogy új nap virradt! Lesz még holnap, lesz még jövő. Megtaláltam. Hihetetlen. Még most is csodálkozva állok meg egy-egy pillantra az utcán, hogy ez valóban megtörtént ? ez most igaz? - De igaz. Ez most már valódi! Újra gitározom, elég aktívan. Megveszek némi muzsikáért. legyen az MMF vagy a saját magam gyártmánya. Fotózás. Emily mindig velem tart, ahová csak megyek. Még sem érzem már szükségét egy-egy ostoba "pózna" vagy véletlen elszort mogyiszacsi megörökítéséhez. Valami nagyra várok, valami valami valami másra, mint a minden napok mocsara. Pillanatok. Emlékek. ♥ KÉTHÉT ♥ Beleszerettem. Szerelmes vagyok! :)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése