2012. augusztus 30., csütörtök

tüzön vizen át.



this is just a dream. or not? nem tudom elhinni! annyira más, annyira jó, annyira boldog. szóval ilyen. eltöltöttünk három napot. táncikálás, mártélymóló, gumicukooorr, génkezeltállatkáskeksz és szeged. beszélgetések. nagyon jó vele beszélgetni. fura. olyan gondolatok vannak bennem, mellyek még engem is talán megrémisztenek. megrémisztenek? NEM! Ő más, Ő új, Ő jó, Ő nagyon nagyon JÓ! Viktória. köszönöm. mindenki szereti. mintha ez nem is a valóság lenne. vagy eljött az időnk? teljesen mindegy. így kell maradnia! így végre.



"You're in the mood for love
You're in the mood to dance"


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése