2012. augusztus 18., szombat


Újpest U19 - Kaposvár
Megérte fel kelni, délben már itthon is voltunk, annyira tettre késznek éreztem magam, aztán eldőltem tvzni és aludtam kb 5-ig :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése