Whispers photo
2012. augusztus 18., szombat
Újpest U19 - Kaposvár
Megérte fel kelni, délben már itthon is voltunk, annyira tettre késznek éreztem magam, aztán eldőltem tvzni és aludtam kb 5-ig :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése