2012. augusztus 17., péntek


Kicsit össze vagyok zavarodva. Próbáljunk meg valamit kijavítani vagy inkább meneküljünk?
Ha előbbi mellett döntünk, meg éri-e?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése