Whispers photo
2012. augusztus 17., péntek
Kicsit össze vagyok zavarodva. Próbáljunk meg valamit kijavítani vagy inkább meneküljünk?
Ha előbbi mellett döntünk, meg éri-e?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése